MERSİNLİ ŞİRKETLER ZİRVE`YE HAZIR 
MALİYETLERİ MİNİMİZE EDEN KAZANIYOR 
CAPİTAL500’DE, 5 DOĞU AKDENİZ 
FİRMASI KÜÇÜLDÜ 
logo
ISSN 1308-867X
 
 
Refleks Gazetesi
 
Toyota Onatça
 
   
1 SAATTE 8 KİLO VERME ŞANSI

Yıldız Estetik ve Güzellik Merkezi, her seansta 700-1000 kalori harcatan, 1 saatte 8 kilo zayıflatabilen Cryo Cabin teknolojisini de bünyesine kattı.


Refleks

Cilt ve vücut estetiği alanında faaliyet gösteren Yıldız Estetik ve Güzellik Merkezi, ciltbakımı, zayıflama ve selülit tedavileri, makyaj ve vücut bakımı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Merkez, her seansta 700-1000 kalori harcatan, 1 saatte 8 kilo zayıflama garantisi veren Cryo Cabin teknolojisini müşterilerinin hizmetine sunuyor 

 

KISA SÜREDE KİLO KAYBI

Tülay Baltalı ve Sabahat Yıldız ortaklığıyla cilt ve vücut estetiği alanında hizmet veren Yıldız Estetik ve Güzellik merkezi, yakın bir zamanda hizmetine eklediği Cryo Cabin sistemiyle insanların kısa sürede fazla kilolarından kurtulmalarına yardımcı oluyor. Sabahat Yıldız, Cryo Cabin teknolojisi hakkında bilgi verirken, ?Bu sistemde kabin içi 3 dakika seans süresince -180 dereceye kadar soğuturken ani ısı düşüklüğü ile kan dolaşımı hızlanır ve böylece kişi seans süresince üşümez, aksine vücudunda daha farklı bir direnç etkisi hisseder. Uygulama süresine aşırı soğuk ile karşı karşıya kalan cildin bariyer fonksiyonu güçlenir ve dışarıdan gelen etkilere karşı daha dirençli hale gelir? dedi.

 

SELÜLİTİ DE ENGELLİYOR

Cryo Cabin?in tüm vücudu zayıflattığını, özellikle selüliti engellediğini kaydeden Yıldız, ?Kronik ağrıları kesiyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor, obezite hastalığını ve ödemleri gideriyor, cildi gençleştiriyor, egzama, sedef hastalığı gibi birçok problemi ortan kaldırırken, fiziksel ve zihinsel stres ve buna bağlı uykusuzluğu yok ediyor? diye konuştu. Yıldız, paket programı şekilde sundukları bu hizmette bir haftayı geçtikten sonra destekleyici olması amacıyla power plate yaptırdıklarını söyledi. 
2012-06-25
kapak

    


Yazmıyorum, yazamıyorum…
Adana’ya ‘İhracat Okulu’ kuralım mı?
Satış tekniği
Adana’yı yeniçeri ve sipahilerin yağmasından Kanuni Sultan Süleyman kurtardı
Siyasetten bize ne?