TB Digital mutfakta
ENDER ŞİRE

ENDER ŞİRE

ENDER MUTFAKTA

TB Digital mutfakta

26 Mart 2019 - 09:28

Adanalı genç bir girişimci olan Tolga Barhun kardeşimin açmış olduğu TB Digital Reklam Ajansı, reklam ve pazarlama mecralarında firmalara destek veriyor. 

13 kişilik genç ekibi ile firmalara ihtiyaçları doğrultusunda iletişim stratejileri oluşturan TB Digital, bu stratejileri başarılı uygulamalar ile hayata da geçiriyor. Grafiker, reklam yazarı, video maker, sosyal medya uzmanı gibi her alanda uzman ekibi ile kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimleri, Google reklamları, açık hava reklamları, tanıtım videoları, reklam filmleri, e-ticaret, PR çalışmaları ve daha birçok mecrada hizmet veriyor. Yani bu ajansta yok yok.

Henüz açılalı çok uzun yıllar olmamasına rağmen içinde bulunduğu sektörde oldukça güzel yol kat eden TB Digital; Beta Tea House, Levent Börekçilik, Prego, Sunny Baby, Karma Çocuk Köyü, Garbalia Cüzdan, Legan gibi yerel ve ulusal birçok firmayla çalışıyor. Adana’dan Türkiye’ye açılan ekip, adım adım reklam sektörünü fethedecek gibi görünüyor. 


Ayrıca kurmuş oldukları Emayket.com isimli e-ticaret sitesi ile onlarca farklı markaya ait anne ve bebek ürünlerinin satışını yapıyor. Kısa sürede büyük bir satış hacmine ulaşan bu başarılı girişimcilik çalışması, annelerin hayatını da kolaylaştırıyor.

Bendeniz Ender Mutfakta ve TB Digital olarak yaptığımız işbirliği ile eğlenceli, dikkat çekici ve başarılı işlere imza atıyoruz. Özellikle Adana reklamcılık sektörüne farklı bakış açıları getirerek birçok markaya fayda sağlıyoruz. Yeni açılan firmanızı duyurmak, satışlarınızı artırmak, kurumsal bir çizginiz olsun istiyorsanız bu ekip tam size göre. 

Neden TB Digital dediğinizi duyar gibiyim… Çünkü hem genç hem yetenekli ekibi ile yeni trendlere hâkim. Reklam sektörü ile ilgili her mecrada çalışmalar yaparak 360 derece hizmet veriyor. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Gıda, anne-bebek, moda, inşaat, eğitim gibi farklı farklı sektörlerden müşterilerle çalışarak birçok konuda deneyim sahibi. Üstelik bu ekipte ben de varım.


Bu yazı 2958 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar