Adana Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları açılış töreninde konuşan Başkan Zeydan Karalar, 74 noktada, 123 antrenör eşliğinde, toplam 18 bin 870 çocuğa ücretsiz eğitim alma imkanı sunuyoruz. Tüm çabamız sağlıklı çocuklarla Adana’nın bir spor kenti olması” dedi.
- Hedef, ‘Spor kenti Adana’
- 1960 model belediyecilik sona erecek
İyi Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayyüce Türkeş Taş, “Adanamızı ne hale getirmişler. Altyapı yok. Gençler buradan kaçmak istiyor. Anneler çocuklarını uyuşturucu belasından korumaya çalışıyor. Suriyeliler gettolar oluşturmuş. Dünyanın en verimli topraklarına sahip Adana, artık 1960 model belediyecilik anlayışıyla yönetilemez. Başkan seçildiğim yıl farkı göreceksiniz. Adana’da her kesim bu zenginlikten pay alacak” dedi.
- Belemedik diye bir değerimiz var, ‘bilen’ var mı?